7 Wspaniałych Postaci, Które Warto Znać W Dziedzinie Dietetyki i Zdrowego Stylu Życia.

Przedstawiam Ci listę osób które obserwuje w Internecie. Są to osoby które mnie osobiście inspirują i motywują do poszerzania wiedzy w zakresie dietetyki, rozwoju mózgu oraz zdrowego stylu. Lista alfabetyczna patrząc na imię.

Daria Łukowska naprzemienna.pl

Moim głównym celem we współpracy z podopiecznym jest przede wszystkim optymalizacja jego stylu życia, edukacja i usamodzielnienie. Tak Pani Daria wita nas na swojej stronie darialukowska.pl gdzie oferuje współpracę dietetyczną.

You Tube: Forma na życie!

Dr Ewa Dąbrowska naprzemienna.pl

Poznaj fenomen postu warzywno-owocowego w diecie dr Ewy Dąbrowskiej. ewadabrowska.pl Niezwykła dieta Pani doktor jest unikalna. Sam osobiście nie stosowałem ale rozumiem sens diety i logicznie mogę potwierdzić jej skuteczność. Pani doktor Ewa Dąbrowska propaguje past i wskazuje na niezwykłe zdolności ludzkiego organizmu do regeneracji podczas postu.

You Tube: INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ

Fryderyk Karzełek naprzemienna.pl

Pan Fryderyk Karzełek nie jest specjalistą od dietetyki ale w swoim heksagonie szczęścia wiele uwagi poświęca zdrowiu jako części składowej naszego życia bez której nie da się osiągnąć szczęścia. Jego live w ramach klubu 555 codziennie o 5:55 obserwuje prawie 6 tysięcy osób w tym i ja.

Książka: Heksagon szczęścia. Równowaga kluczem do spełnienia

YouTube: Fryderyk Karzełek

Jan Pokrywka naprzemienna.pl

Jestem lekarzem z ponad 30-letnim stażem w leczeniu akupunkturą i dietoterapią oraz twórcą normobarii. Tak przedstawia się nam pan Jan Pokrywka na swjej stronie drpokrywka.pl. Oprócz informacji na stronie prywatnej bardzo wiele ciekawych informacji o zdrowym stylu życia można przeczytać na Akademia Długowieczności. Unikalny system doboru gazów i ciśnienia w komorach normobarycznych sprawia że unikalna terapia Pana Jana jest wyjątkowo skuteczna.

You Tube: Akademia Długowieczności

dr Joanna Podgórska naprzemienna.pl

Doktor nauk biologicznych w dyscyplinie biochemia (ze specjalnością neurochemia) Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Tak Pani dr Joanna Podgórska przedstawia się nam na swoim blogu joanpodgorska.com. Oprócz działalności naukowej Pani dr Joanna Podgórska udziela się w wielu wywiadach na YouTube. Jest redaktorką redaktorka portalu biotechnologia.pl oraz ekspert naukowy w projekcie ketoketo.pl.

Rafał Kocur naprzemienna.pl

Rafał Keto Kocur twórca kanału na YouTube KetoKocur. Praktyk diety ketogenicznej. W prosty i praktyczny sposób przekazuje informacje o diecie ketogenicznej. Udowadnia na swoim przykładnie że można zrobić świetną sylwetkę objadając się tłuszczem.

„Wierzymy, że pewnego dnia żywienie nisko węglowodanowe w Polsce będzie klarowne i jasne dla każdego człowieka.” takim przesłaniem wita nas na podketo.pl.

You Tube: KETOKOCUR

Dodaj komentarz